Serveringsfat, Meissen, oval form med dekor i underglasyrblått av lökmönster, ca 28 x 44cm, tillverkningsdefekter, bruksslitage, inga skador/nagg Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240411.A41934 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-04-11 11:56:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 299 kr |
11/4 11:55:59 | oggemon | 275 kr |
4/4 14:46:44 | saita | 250 kr |